Oferujemy wysokiej klasy sortowaną odzież używaną i cream z bogatych regionów Anglii, Szkocji, Norwegii, Szwecji i Danii. Jest to odzież unikalna o nienagannej jakości, co stanowi gwarancję zadowolenia klientów, z którymi współpracujemy. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty!

Współcześnie, bycie „modnym” nabrało nowego znaczenia. Zaopatrywanie się w lokalnych sieciówkach wielu osobom przestało wystarczać. Stąd tak ogromna popularność second handów. Odzież używana sortowana oraz odzież cream, to doskonały sposób na uzupełnienie asortymentu sklepu o niepowtarzalne ubrania i dodatki.

Czym jest odzież sortowana?

Odzież sortowana to starannie wyselekcjonowane ubrania damskie, męskie i dziecięce, a także dodatki, torebki, buty, galanteria skórzana i oryginalne akcesoria. Są to najlepsze partie towaru, który trafia bezpośrednio na sklepowe półki naszych klientów. Szukasz wysokogatunkowej odzieży używanej oraz nowej? Sprawdź naszą ofertę!

Zapewniamy różnorodność towaru. Na bieżąco śledzimy nowinki w świecie mody. Dostarczamy tylko oryginalne i świetnie wykonane ubrania, które odpowiadają aktualnym trendom. Dzięki temu możliwe jest skompletowanie niepowtarzalnej stylizacji na każdą okazję w zależności od sezonu i indywidualnych upodobań.

Czym jest odzież cream?

Cream – odzież sortowana, która sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Odzież używana cream to najlepsza partia ubrań, dodatków i akcesoriów. Każda rzecz w paczce ma wysoką wartość estetyczną. Główną zaletą tego rodzaju towaru jest brak śladów użytkowania. Wiele ubrań posiada jeszcze metki.

W partiach odzieży cream znaleźć można prawdziwe perełki – kreacje znanych projektantów, torebki sygnowane logo renomowanych marek, ekskluzywną bieliznę czy galanterię skórzaną. Nierzadko jest to towar luksusowy i limitowany, mile widziany przez klientów second handów. Bez wątpienia szybko znajdzie nowych nabywców.

Odzież sortowana to używane ubrania najlepszej jakości

Wyjątkowe, w bardzo dobrym stanie lub nawet nowe – taka jest oferowana przez nas odzież używana. Sort to idealne rozwiązanie, jeśli zależy nam na pozyskaniu świetnej jakości ubrań i dodatków w atrakcyjnej cenie. Odzież sortowana to nie tylko oszczędność pieniędzy, ale także czasu, który musielibyśmy przeznaczyć na selekcję towaru przed wystawieniem go w sklepie.

Wybierz ofertę

Zobacz ofertę wyselekcjonowanej odzieży „cream” z Anglii. Oferujemy odzież o najwyższej jakości, często z metkami, pochodzącą z wystaw sklepowych. Zapraszamy do poznania naszej oferty.

Zobacz ofertę