Zbiórka odzieży metodą door to door odbywa się w bogatych regionach Anglii. Ubrania damskie, męskie, dziecięce oraz galanteria – to i wiele więcej zawiera oferowany przez naszą hurtownię niesort. Anglia pełni ważną rolę na światowym rynku mody. Nie dziwi więc fakt, że angielscy projektanci cieszą się tak dużym uznaniem.

W każdej paczce towaru znaleźć można odzież najlepszej jakości pochodzącą od sprawdzonych marek, takich jak Top Shop, Dorothy Perkins, Marks&Spencer, New Look czy River Island. Ilość odpadu odzieży niesortowanej jest niewielka, za to nietrudno trafić na modową perełkę z kolekcji T. Hilfiger”a, H. Bossa czy Burberry.

Odzież niesortowana z Anglii

Oferujemy bardzo konkurencyjne ceny odzieży niesortowanej z Anglii. Importowany towar zawiera nie tylko ubrania i galanterię, ale także obuwie, biżuterię, a nawet perfumy. Niesort z Anglii to doskonały sposób na szybkie i tanie uzupełnienie asortymentu sklepu o nowe produkty, które bez wątpienia przypadną do gustu Państwa klientów.

Zależy nam na dobrym kontakcie z kontrahentami, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby sprostać Państwa oczekiwaniom. Działamy w tej branży wiele lat i z przyjemnością pokażemy świeżo upieczonym przedsiębiorcom tajniki działania na rynku odzieży używanej. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą!