10Sty
By: daniel Wł.: Styczeń 10, 2018 In: Blog Comments: 0

Second handy niewątpliwie przeżywają swoją drugą młodość. Dzisiaj Polacy równie chętnie odwiedzają takie sklepy z odzieżą i wbrew pozorom wcale nie chodzi tutaj o sam fakt niższych cen. Co przyczyniło się do tego, że zaczynają one przyciągać także zamożniejszych klientów?

Co to jest odzież cream?

Nieustanna potrzeba wyrażania siebie sprawia, że często szukamy nowych elementów garderoby. Dla coraz większej liczby Polaków galerie handlowe przestają być źródłem inspiracji jeżeli chodzi o stylizacje. Powód jest prostszy, niż mogłoby się nam zdawać. Ciężko wyróżniać się będąc odzianym w obecne kolekcje popularnych marek. Ograniczony wybór sprawia, że ciężko pozostać oryginalnym na tyle, na ile sami byśmy tego chcieli. Nic dziwnego, że szukamy w związku z tym alternatywnych opcji.

Obecnie sklepy z ubraniami używanymi budzą nieprzypadkowo coraz lepsze skojarzenia. Duża w tym zasługa zupełne nowej jakości towaru, który do nich trafia. Do jednego z ciekawszych sortów niewątpliwie zalicza się odzież cream. Te modne ciuchy nie posiadają absolutnie żadnych śladów użytkowania. Wiele spośród nich posiada nawet metki. Nic dziwnego, że klienci odwiedzają second handy w poszukiwanie tak atrakcyjnych okazji.

Skąd importujemy odzież cream

Nieprzypadkowo to właśnie odzież z Anglii jest jedną z wiodących w naszym asortymencie. Ubrania takich marek jak np. River Island, New Look, Marks&Spencer , czy Dorothy Perkins cieszą się ogromnym powodzeniem wśród nabywców. Dodatkowo, jeżeli ich stan jest nieskazitelny, to w mgnieniu oka znajdą nowych nabywców odwiedzających sklep z odzieżą na wagę. Nabywcy w hurcie mogą być więc pewni, że decydując się na nasz sort typu cream z pewnością się nie zawiodą.

Zgoła odmienne podejście wielu Brytyjczyków do kwestii związanych z ubiorem to jedna z przyczyn, dlaczego markowe ciuchy pochodzące stamtąd docierają do Polski w tak idealnym stanie. Z racji częstych wyprzedaży ludzie gromadzą tyle odzieży, że często nie mają okazji nigdy jej na siebie nałożyć. Finalnie trafia ona w nasze ręce i zostaje potem najczęściej posortowana, a następnie przekazana klientowi. Oczywiście w naszej stałej ofercie znajduje się ponadto odzież niesortowana.

Markowe i modne ciuchy w dobrej cenie

Cena zakupu markowych ubrań potrafi niejednokrotnie wzbudzić politowanie ze strony potencjalnych nabywców. O ile społeczeństwo zaczyna się bogacić, to wciąż nie wszyscy są w stanie nabyć dokładnie to, czego by pragnęli. Szansą ażeby jednak wejść w posiadanie czegoś najwyższych lotów jest tak naprawdę markowa odzież używana. Skoro nie widać absolutnie żadnej różnicy, to czemu klient miałby za nią przepłacać?

Wysokiej klasy odzież sortowana w dniu dostawy przyciąga do sklepów prawdziwe tłumy. Nie ma się co dziwić, ponieważ ludzie bez zastanowienia nabywają najlepsze gatunkowo ubrania za jedynie ułamek pierwotnej ceny. Tłumy zgromadzone przed otwarciem z pewnością odwiedzą dobry second hand po raz kolejny. Dlatego niezwykle ważne, a wręcz w dzisiejszych czasach nieodzowne wydaje się wprowadzenie do oferty ubrań najlepszego sortu. Ta niewielka „inwestycja” zaprocentuje i bardzo szybko się zwróci z nawiązką.

Czy warto kupować odzież cream?

Tak naprawdę wypadałoby się zastanowić, czy istnieje jakikolwiek powód, żeby mieć opory przed zakupem ciuchów używanych w idealnym stanie. Z punktu widzenia sklepu najrozsądniej dostarczać klientom odzież najlepszego sortu. To już nie te czasy, kiedy klienci zdecydują się na wszystko, co zastaną i zapłacą za to bez mrugnięcia okiem. Zażarta konkurencja sprawia, że mają wiele alternatyw i zawsze mogą z nich skorzystać.

Z punktu widzenia samego nabywcy pojedynczego elementu odzieży wierzchniej sięganie po coś z drugiego obiegu jest nie tylko dobre dla jego finansów, ale też dla wszystkich mieszkańców naszej planety. Produkcja nowych ubrań, a w szczególności szkodliwych barwników okazuje się być niezwykle szkodliwa dla środowiska naturalnego. Skoro używana odzież nie posiada żadnych śladów użytkowania, jak to ma miejsce w przypadku sortu cream, to czemu nie sięgnąć po takową alternatywę? Wyjdzie to na plus dla portfela oraz środowiska naturalnego, wystarczająco już degradowanego przez ekspansję człowieka.

Używane wcale nie znaczy gorsze. Bez dwóch zdań odzież cream może okazać się o wiele ciekawszą propozycją niż to, co mają nam do zaoferowania sieciówki w galeriach handlowych. Nic dziwnego, że takie sorty zaczynają przyciągać do second handów osoby, które być może nigdy bym tam nie zawitały jakby nie ten fakt.

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (Zagłosuj!)
Loading...