Niesort Anglia Door to Door

Hurtownia odzieży używanej

Już od 1994 r. sprowadzamy odzież wysokiej jakości, zaopatrujemy sklepy, doradzamy, pomagamy rozwijać skrzydła nowym przedsiębiorcom. Jesteśmy dostarczycielem wyjątkowych kreacji rzadko spotykanych na naszym rodzimym rynku pochodzących m.in. ze Skandynawii oraz Wielkiej Brytanii. Jest to świetna alternatywa dla nudnych ubrań z popularnych sieciówek, umożliwiająca stworzenie w twoim sklepie asortymentu o unikatowym stylu.

Dowiedz się, co możesz zyskać współpracując z naszą firmą. Sprawdź naszą ofertę.

Kilkunastoletnia znajomość rynku pozwala oferować naszym kontrahentom najlepszą gatunkowo odzież. Klienci poszukują oryginalnych ubrań w dobrym stanie, DEL-MAR wychodzi naprzeciw tym wymaganiom współpracując z doświadczonymi i sprawdzonymi dostawcami.

Odzież używana z Anglii, Szkocji, Szwecji i Norwegii

Markowe ubrania masowo kupowane na wyprzedażach, często w stanie niemal idealnym oddawane są podczas zbiórek door-to-door czy cash for clothes. Coraz więcej osób przekonuje się, że używany ciuch niewiele odbiega od nowego, kupionego dużo drożej w galerii. Dzięki nam, te właśnie produkty oryginalne i wyjątkowo dobrej jakości mogą trafić na półki w twoim sklepie, co na pewno docenią twoi klienci.

Podstawą jest jednak atrakcyjna cena, która umożliwi zaoszczędzenie pieniędzy. Dzięki naszym niskim cenom, możesz zaoferować ciekawe kreacje za niewygórowane kwoty, co z pewnością przyciągnie do twojego butiku wiele osób.

Wiemy gdzie szukać ubrań oryginalnych, w dobrej kondycji, a do tego tanich – skontaktuj się z nami już dziś! tel. +48 662-582-050

Jak możemy Ci pomóc?

Każda branża rządzi się swoimi prawami, które trzeba znać, by osiągać sukcesy.

Wiemy to, bo sami kiedyś zaczynaliśmy. Dzisiaj, chociaż działamy już od 1994, stale się uczymy, bo rynek zmienia się nieustannie, a żeby oferować najlepsze usługi, trzeba się do niego dostosować. Chcesz otworzyć własny sklep i sprzedawać używaną odzież? Wiesz, że wiąże się to z wieloma wyzwaniami, że aby sobie poradzić, musisz uzyskać odpowiednie wsparcie? Nie wiesz, gdzie go szukać? Skontaktuj się z nami.

Z nami zwiększasz swoje szanse na odniesienie sukcesu.

Zyskujesz niepowtarzalną dawkę wiedzy, która jest niezbędna, by ruszyć z własnym biznesem. Jeśli masz w sobie odpowiednią zawziętość, postanowienie ciężkiej pracy, niezbędne środki finansowe i perspektywę ciągłej nauki, to masz szansę odnieść sukces w tej branży.

Pomocne know-how.

Wiemy jak Ci pomóc, wiemy, na co zwracać uwagę, by Twój interes dobrze się rozwijał. Nie zajmujemy się dawaniem rad, które nie wnoszą nic wartościowego do tematu, zapewniamy tylko konkrety, dzięki którym będziesz wiedzieć, jak najlepiej zacząć i prowadzić swoją firmę.

Uczciwość.

Stawiamy na partnerskie relacje, jesteśmy fair wobec naszych klientów i współpracowników, tego samego oczekujemy od nich. Jeśli też dla Ciebie jest to ważne, to na pewno się dogadamy.